Bungee Jumping Harrachov

Bungee Jumping Harrachov

Na www.bungee-harrachov.cz najdete nabídku Bungee Jumpingu z Televizní věže rozhodčích jejiž 36 metrů vysoká ocelová konstrukce pro seskok Bungee Jumpingu se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vyberte si požadovaný termín seskoku nebo jej darujte příteli. V Harrachově provozuje jiří Stolín Xtreme Sports Bungee Jumping po celý rok. Jedete do Harrachova na lyže nebo snowboard nebo na běžky? Zpříjemněte si svoje chvilky seskokem Bungee Jumpingu. Jedině v Harrachově můžete zažít freestylový Bungee Jumping. Skočte se z věže na snowboardu, na bigfootech nebo Vás naučíme skákat salta.

Bungee Jumping – Co je to?
Bungee jumping je boj proti vnitřnímu démonu strachu. Chcete-li překonat sami sebe, nebo uspokojit svoji duši? Prohrál jste sázku nebo jste dostal od Vašich přátel voucher na seskok? Co to znamená? Budete skákat Bungee Jumping!!!

Existuje mnoho důvodů, rizik a nežádoucích účinků proč Bungee Jumping neskákat, ale nemůžeme Vám zaručit, že se nestanete závislým na adrenalinu po prvním Bungee skoku a budete chtít skákat opakovaně.

Bungee Jumping je taková zkouška odvahy. Bungee Jumping skáčeme z mostů, jeřábů a televizních věží. Bungee Jumpingové lano se skládá z několika stovek kaučukových nití s cílem zmírnit pád skokana. Jako 1. v Evropě a 2. na světě po Novém Zélandu nabízíme Bungee Jumping po celý rok od ledna do prosince exklusivně v Harrachově.

Bungee jumping – je z angličtiny a znamená doslovně “pás” a “skok”. Při Bungee Jumpingu budete muset překonat vysoký skok do hlubin. Výška a překonávání svého strachu před seskokem poskytují obrovský adrenalin. Při Bungee jumpingu účastníci prokazují velkou odvahu.

Bungee Jumping je extrémní zážitek, který stojí za to prožít. Bungee Jumping si můžete skočit jako jednotlivec nebo si jej můžete vyzkoušet v tandemu. V Harrachově si můžete skočit Bungee Jumping ve váhové kategorii od 40 do 130 kg. Při tandemovém skoku (seskok v páru) nesmí Vaše váha překročit 130 kg.

Proč zrovna Bungee Jumping z Televizní věže v Harrachově?
Jako jediný v České republice Vám nabízíme Bungee Jumping hned na několika místech v České republice z mostu, televizní věže a z jeřábů a navíc v Harrachově si můžete skočit kdykoli v roce.

 

 

 

Ceník                                    Termíny                        Objednávky